icon-setting O firmie

Firma „Rudnik Tumay” swoimi korzeniami sięga roku 1989. Rozpoczęło swoją działalność na terenie Italii świadcząc usługi dla imigrantów polskich we Włoszech. Przed ich wyjazdem na emigrację do RPA, Kanady, Australii, USA, szlagierami były: Monte Cassino, Pompeje, Wezuwiusz, Sycylia, Florencja, Mont Blanc.
Obecna nazwa „Rudnik Tumay” istnieje od 1998 roku. Wcześniej istniejące nazwy to: „Rudnik”, „Rudnik AJM”.
Po wielu latach firma z typowo turystycznej przekształciła się w wielobranżową, głównie działającą w zakresie wykonywania przeglądów rejestracyjnych wszystkich typów pojazdów.
Nasze wieloletnie doświadczenie i praktyka w wykonywanym zawodzie przy przeglądach rejestracyjnych jest potwierdzona dużym zadowoleniem naszych klientów. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą oraz wysokiej klasy urządzenia techniczne do przeprowadzania badań technicznych. Przeglądając naszą stronę będą mogli Państwo zapoznać się z ofertą naszych usług, rodzajami wykonywanych przeglądów technicznych, cennikiem oraz zobaczyć w galerii, jak wygląda nasza firma.
Jesteśmy członkami Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów, co wiąże się z uczestnictwem w szkoleniach związanych z aktualizacją wiedzy technicznej jak i przepisów obowiązujących na stacjach.